Fásy Zsüliett és Csordás Tibi is fellép a II. Nyírségi Disznótoros Fesztiválon!

Immár második alkalommal, hagyományteremtő szándékkal kerül megrendezésre a II. Nyírségi Disznótoros Fesztivál, mely egyben otthont ad a XVIII. Nemzetközi Böllérversenynek is. Február 16-án, szombaton a Sóstói Múzeumfaluban hamisítatlan disznóvágás, hurka-kolbász, evés-ivás, dínom-dánom, DJ VASS és retro zene várja az érdeklődőket.

A disznóvágás 6 óra 30 perckor veszi kezdetét, a csapatok bemutatkozására 8 óra 30 perckor kerül sor.

10 és 12 órától táncos fellépők műsorát láthatják az érdeklődők, 14 és 16 órától pedig a zene veszi át a főszerepet, fellép Márió, Csordás Tibi, Fásy Zsüliett, Komonyi Zsuzsa a Cozombolis és DJ VASS is.

A böllérverseny eredményhirdetésére 15 órától kerül sor.

További részletek a plakáton: