Ezért jár az ötös - Zsinórban ötödik meccsét is megnyerte a Nyíregyháza Spartacus

Papucsek Barna legutóbb begyűjtötte ötödik sárga lapját, Papp Máté pedig kisebb sérülés miatt nem játszhatott az Aqvital Csákvár elleni bajnokin.

Aqvital Csákvár - Nyíregyháza Spartacus FC 0-1 (0-0)

Csákvár, zárt kapuk mögött

Jv: Németh Ádám (Aradi József, Baghy Csaba)

Csákvár: Markek – Murka ( Vörös 74.), Csató, Albert, Kocsis B,(Nándori 84.) Mészáros D.(Posztobányi 59.), Baracskai ( László 74.) Sejben, Madarász, Mim, Baranyai (Major 74.)

vezetőedző: Visinka Ede

Nyíregyháza: Fadgyas - Szokol, Fodor, Jánvári, Svedyuk, Márkus (Végső a szünetben), Paku, Kalocsai, Hamed (Györgyi 27.(Galambos 60.)), Gresó (Farkas 80.), Zamostny (Hornyák 60.)

vezetőedző: Gálhidi György

1. perc A Szpari kezdte a találkozót.

3. perc Paku szabadrúgását ütötte szögletre bravúrral a hazai kapus.

10. perc Egy Szpari szabadrúgás után tisztáztak középen a hazai védők.

12. perc Madarász lőtt egy csel után balról mellé.

17. perc Gresó ment el veszélyesen a jobb oldalon, beadásáról lemaradtak középen a társak.

20.perc Előbb Zamostny lövését blokkolták a védők, majd Gresó lőtt 20 méterről mellé.

21. perc Megint Gresó, lövése ezúttal egy védőről pattant le.

23. perc Madarász kapott jó labdát középen, de nem sikerült pontosan átvennie, így mentettek a mieink.

24. perc Murka lőtt egy kipattanó labda után kapásból fölé.

27. perc Kényszerű csere, a megsérülő Hamed helyén Györgyi állt be.

30. perc Szép Szpari támadás a jobb oldalon, Kalocsai beadása után Györgyi lőtt kapásból középen, de Albertről fölé pattant a labda. Nagy helyzet volt.

31. perc Györgyi lőtt bal oldalról, a 16-os sarkáról mellé.

34. perc Murka középre lőtt labdáját fogta Fadgyas.

37. perc Fodor mentett becsúszva Sejben elől egy hazai kontra végén.

40. perc Györgyi kapott sárga lapot Mim lerántásáért.

Vége az első félidőnek, mely nem hozott gólt.

A szünetben Végső érkezett Márkus helyett.

46. perc Gresó kavarta meg a védelmet, és belőtt labdája elment a kapu előtt.

48. perc Zamostny lövése vágódott le egy védőről.

53. perc Mim kapott sárga lapot Györgyi lökéséért.

57. perc GÓÓÓL! Vezet a Szpari!  Paku Roland szabadrúgása után Fodor Ferenc fejelte tovább a labdát, Szokol Zsolt érkezett jól, és a kapuba lőtt, 0-1.

68. perc Svedyuk beadása után Hornyák elől fejelték ki a labdát. A szöglet után Gresó lövése levágódott egy védőről.

81. perc Kapufa! Kalocsai labdája után Hornyák lőtt, de a jobb oldali kapufáról pattant ki a labda.

83. perc Mim lövése ment el a kapu mellett.

86 perc Galambos kapott sárgát.

90. perc Posztobányi lövése vágódott le.

Vége a mérkőzésnek, a Szpari zsinórban ötödik meccsét is megnyerte!

Fotó: nso.hu