Újra kinyit a kertvárosi posta!

Újra kinyit a kertvárosi posta! – jelentette be hivatalos közösségi oldalán dr. Kovács Ferenc. Nyíregyháza polgármestere kifejtette, jó hírt hozott a posta: a Kertváros postahelyi szolgáltatása a régi helyen, a Prága utca 5/A szám alatt október 13-tól a következő nyitvatartással kezdi meg működését: hétfőtől péntekig 9.00 és 17.00 óra között.

A városvezető hozzátette, mint ismert, az energiaválság kezdetén több, városunkban működő fiókot is bezárt a Magyar Posta. – Folyamatosan kerestük a lehetséges megoldásokat egy vagy több fiók részleges vagy teljes újra nyitására, melyről több ízben beszéltünk az aktuális közgyűléseken. A Kertvárosban erőfeszítéseink eredményre vezettek, vállalkozói formában működik a jövőben a posta – fogalmazott dr. Kovács Ferenc.

Reméljük, hogy a postapartneri szolgáltatóhelyet a lakosság megelégedéssel fogadja! – zárta posztját a polgármester.