Esőben is útnak indultak a kerekezők! Ma Bringaváros Nyíregyházán!
Fotók: Trifonov Éva

Ma immár 3. alkalommal rendezik meg a 11 településrészt és a belvárost összekötő családi szabadidős sportrendezvényt, a „Bringavárost”. Bár délelőtt az időjárás nem kedvezett az indulóknak, az előrejelzések szerint délután eláll az eső, így még bárki csatlakozhat és összegyűjtheti a pecséteket 15 bringaponton.

Programok:

8.30 – 10.00 Regisztráció és menetlevél felvétele a legközelebbi bringapontokon (Belváros, Jósaváros, Hímes-Városmajor, Örökösföld, Oros, Borbánya, Nyírszőlős, Sóstóhegy, Kertváros, Malomkert, Sóstógyógyfürdő)

8.30 – 16.00 Pecsétek gyűjtése a megjelölt 15 bringaponton

9.00 – 12.00 Kerékpár szépségverseny regisztráció a Kossuth téren

12.00 – 16.00 Legalább 10 pecsét összegyűjtése után az ajándékok beváltására mindenkinek a saját regisztrációs bringapontján lesz lehetősége.

 

Kapcsolódó galéria

Bringaváros Nyíregyháza 2020