Eredményes SZIKSZI-s szereplés az Ágazati Szakmai Érettségi Vizsgatárgyak Versenyén

Eredményes SZIKSZI-s szereplés az Ágazati Szakmai Érettségi Vizsgatárgyak Versenyén
Az idei évben is megrendezték az ÁSZÉV Ágazati Szakmai Érettségi Vizsgatárgyak Versenyét. A fotón Torma Szabolcs.

A versenyre a közgazdasági ágazat végzős tanulói jelentkeztek. A korábbi tanévekhez hasonlóan az első forduló az most is interaktív módon került lebonyolításra 2019. 03 05-én.

Az eredmények alapján Szabó László Dezső 12/B és Torma Szabolcs 12/B osztályos tanulók az ország 30 legjobb diákjai közé jutottak. A végső megmérettetésre Szolnokon került sor 2019.04.08-09. között. A verseny írásbeli és szóbeli vizsgatevékenységből állt, ahol az ország legjobbjai adtak számot tudásukról.

Torma Szabolcs a 2019.04.12-én tartott eredményhirdetésen 3. helyezettként vehette át oklevelét. Az elért eredménnyel 100 plusz pontot szerzett, mely a Corvinus Egyetemen történő továbbtanulási esélyeit tovább növelte.

Szabó László Dezső az elért eredménye alapján 25 pontot kapott.

Szabó László

Sok sikert kívánunk az egyetemi éveikhez!

Felkészítő tanáraik: Lázár Istvánné, Szabóné Siska Judit, Radványiné Onder Éva