Eredeti felvétel az érkerti autófeltörésről!

A Nyíregyházi Rendőrkapitányság Érkerti Rendőrőrse lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat nyomozást R. Róbert 24 éves nyíregyházi lakos ellen. A rendelkezésre álló adatok szerint a férfi 2014. december 16-án a hajnali órákban Nyíregyháza belterületén 5 darab személygépkocsit tört fel, amelyekből elsősorban az utastérben hagyott értéktárgyakat, többek között illatszereket, iratokat, navigációs rendszert és készpénzt vitt el.

Az Érkerti Rendőrőrs térfigyelő kamerát kezelő munkatársa észlelte, hogy a férfi éppen egy gépkocsit tör fel, akinek a jelzésére a járőrök azonnal a helyszínre mentek. Az egyenruhások a feltételezett tettest a helyszín közelében elfogták, a rendőrőrsre előállították és gyanúsítottként kihallgatták. A gépkocsikból eltulajdonított értékek egy részét a férfi ruházatának és táskájának átvizsgálásakor a rendőrök megtalálták és lefoglalták. A rendőrség a gyanúsítottat bűnügyi őrizetbe vette és kezdeményezte előzetes letartóztatását.