Épül a körforgalom a Család utcánál - Változott a forgalmi rend

Épül a körforgalom a Család utcánál - Változott a forgalmi rend

A kivitelező tájékoztatása szerint a Család utca-Belső körút csomópontban épülő körforgalom munkálatai kapcsán, forgalomkorlátozás mellett, megkezdték a terület előkészítési és burkolatbontási munkáit.


A Család utcán az Orosi út - Pazonyi út irányban a kétirányú forgalom folyamatosan fenn van tartva, a Belső körút sincs a jelenleg bevezetett forgalomterelésben korlátozva. Viszont a Család utcáról nem lehet bekanyarodni a Fazekas János tér felőli szakaszra, az Örökös Piac és a Posta közötti szakasz a személy- és gépjárműforgalom elől teljesen elzárt terület.
Kérik a lakosságot, hogy a lezárt munkaterületre ne lépjenek be, mert az ott tartózkodás fokozottan balesetveszélyes lehet. A kivitelezési munkák várható befejezése 2020. augusztus 30.