Elvitte a Dorog a pontokat

A Dorogot fogadta a Nyíregyháza Spartacus az NB-II-ben. Ezúttal szombaton játszott bajnokit a Nyíregyháza Spartacus.

Nyíregyháza Spartacus - Dorog  0-1 (0-0)

Sényő 400 néző

Jv: Lovas László (Varga Gábor, Punyi Gyula)

Nyíregyháza: Fejér - Szokol, Baki, Gengeliczki, Jánvári, Márkus, Sigér, Farkas (Pataki 73.), Gresó (Myke Ramos 58.(Csősz 84.)), Pantovic (Kovács Á. 73.), Novák (Pekár 58.)

vezetőedző: Huszák Géza

Dorog: Borsos – Sztojka, Keresztes, Gyurácz, Papp M, Lénárt, Magyari (Oldal 82.), Albert (Lustyik 71.), Kárász (Tóth 71.), Barna, Vígh (Kovács O. 91.)

vezetőedző: Marián Sluka

A kezdőrúgást Támba Csenge végzi el, aki  focizik, és 12. születésnapjára kapta ajándékba a kezdőrúgást.

1. perc A Szpari kezdte a mérkőzést.

2. perc Gresó beadása után Farkas lőtt a hosszú oldalon, Borsos hárított.

8. perc Albert távoli lövését fogta biztosan Fejér.

9. perc Pantovic szabadrúgása után Novák fejelt, a léc alól bravúrral tolta ki a labdát Borsos.

18. perc Kiegyenlített a meccs, mezőnyjátékkal.

23. perc Sigér 27 méteres lövése ment mellé.

27. perc Barna kapott lerántásért sárga lapot.

29. perc Albert lövését ütötte ki Fejér.

32. perc Pantovic szöglete után Baki lőtt közelről, a gólvonalról mentettek a dorogiak.

35. perc Előbb Kárász fejesét fogta Fejér, majd Gresó indult a bal oldalon, de nem tudott végül lőni.

38. perc Újabb hazai szöglet után Jánvári fejelt centikkel fölé.

43. perc Lénárt lőtt középen egy szöglet után, Fejér nagyot védett.

Vége az első félidőnek, melyben nem született gól.

46. perc Magyari lövésével indult a második félidő, fölé szállt a labda.

51. perc Vígh fejelt 8 méterről, Fejér nagy bravúrral kiütötte a labdát az alsó sarok elől.

58. perc Pekár és Myke Ramos érkezett Novák és Gresó helyére.

66. perc Lénárt kapott sárga lapot, Jánvárit buktatta.

69. perc Myke Ramos kapott sárga lapot.

72. perc Vígh lövése pattant szögletre.

78. perc Pekár lőtt mellé egy szabadrúgást.

79. perc Kovácsot rúgta meg Papp, sárgát kapott. A 18 méteres szabadrúgást Pekár László a jobb oldali kapufára lőtte.

83. perc Myke Ramos egy sprintnél a lábához kapott, nem tudja folytatni. Csősz állt be a helyére.

85. perc GÓL. Vendég szöglet után Keresztes érkezett középen, és a kapuba fejelt, 0-1.

87. perc Márkus középre tartó lövését fogta Borsos.

Vége a mérkőzésnek, nyert a Dorog.

Huszák Géza: - Nagyon hasonló mérkőzés volt mint a legutóbbi, a nagy helyzeteink kimaradtak, és a kapufánál szerencsénk sem volt. Ahogy az lenni szokott, ezt az ellenfél megbüntette.

Marián Sluka: - Nagyon értékes győzelmet arattunk a Nyíregyháza vendégeként. Amit ilyen rövid idő alatt lehetett, azt a héten megcsináltuk a csapattal, és nagyrészt viszont láttam a pályán amit kértem a játékosoktól.