Elkezdték az évet a Fókák - Szentesen a szenior úszók

Elkezdték az évet a Fókák - Szentesen a szenior úszók

 Az évindító szentesi versenyen 4 úszó (Bódi Szabolcs, Cseh Imre, Cserés Miklós, Dr. Szilágyi Barnabás) képviselte a Nyíregyházi Fókákat. A szövetség döntése értelmében az 1500 m gyors úszásban itt dőlt el a magyar bajnoki címek sorsa, így nagy volt a tét. 
Cserés Miklós miután az abszolút legjobb időt úszta, a saját korcsoportjában magyar bajnok lett!
Ezen kívül Miklós még két első (50 m pillangó, 50 m hát) és két második (50 m gyors, 50 m mell) hellyel gazdagította gyűjteményét.


A csapat Cseh Imre révén egy újabb ezüstöt (50 m pillangó) és Bódi Szabolcs révén egy bronzot (50 m pillangó) is begyűjtött. Természetesen az érmeken kívül sok más helyezést (sok pontot a csapatversenyben!) is szereztek a nyíregyházi szenior úszók, és számos egyéni csúcsot javítottak.