Elégedett az elmúlt évi tevékenységgel és pozitív változásokat lát dr. Ujhelyi János

Elégedett az elmúlt évi tevékenységgel és pozitív változásokat lát dr. Ujhelyi János

Elégedett az elmúlt évi önkormányzati tevékenységével dr. Ujhelyi János – ezt a Szövetségben Nyíregyházért szerdai sajtótájékoztatóján mondta a képviselő.

Az elmúlt hónapokban többször felszólalt a városi szociális ügyeinek érdekében és egészségügyi kérdésekben. Pozitív változás szerinte többek között, hogy a Vörösmarty téren rendbe tették a játszóteret és parkosították a területet. Fontos célja, hogy a lakosságot közelebb hozza egymáshoz, főleg, hogy az idősek ne legyenek egyedül. Ennek érdekében az érkerti lakótelepen tavaly egy egyházi-ünnepi jellegű karácsonyi programot szerveztek. – Ezt a hagyományt a tervek szerint folytatni fogjuk – tette hozzá dr. Ujhelyi János, önkormányzati képviselő.