Egy sportos család hétköznapjai – Olvassa a hétfői Nyíregyházi Naplót, digitálisan!

Legfrissebb, hétfői számunk tartalmából:

- Hajnali négytől nyitva van a nagybani piac a Tokaji úton (április 20-a után hétfőtől szombatig üzemel), a Búza téri piaccsarnok pedig meghosszabbított nyitvatartással, reggel hattól délután háromig várja a vásárlókat.

- Győrbe költözött a nyíregyházi Puskás Tivadar és felesége. Több színházi szerepet pedig már nem is vállal, csak egy jutalomjáték vár még rá a szabolcsi megyeszékhelyen

- A Fábián család minden tagja rajong az online Mozdulj Nyíregyháza! funkcionális edzéséért!

- Hiába jutott tovább 2017-ben és 2018-ban is az X-Faktor mentorházból, Nagy Krisztián minden alkalommal visszalépett az élő show-tól. Bár legutóbb megfogadta, hogy többé nem próbálkozik, most mégis úgy döntött, harmadszor is nekifut a tehetségkutatónak

- Végezetül: A Cofidis Magyarországi Fióktelepe megnyitotta új nyíregyházi telefonos ügyfélélmény központját, ahol a jövőben akár 100 fő is dolgozhat.

Kövessenek minket minden hétköznap!

A Nyíregyházi Napló online változatának 2020.04.06-i száma az első oldalra kattintva olvasható tovább!