Egy héttel később lesznek a nyíregyházi önkéntes faültetések

A várható esős, hideg időjárás miatt a NYÍRERDŐ Zrt. Nyíregyházi Erdészete és a Pál Miklós Erdészeti Erdei Iskola egy héttel elhalasztja a Sóstói-erdőbe tervezett önkéntes faültetési programokat.

Így március 13-án, pénteken, 13 és 17 óra között a Sóstói út mellett, a Nyíregyházi Állatparkkal szemben, az erdőfelújítás területén a csemeték pótlásában tudnak majd közreműködni az önkéntesek. A családi faültetés pedig másnap, 14-én, szombaton 10 órától lesz az Erdei Tornapályánál, a játszótérnél.

A programokkal kapcsolatban további információ a NYÍRERDŐ Zrt. facebook-oldalán, illetve az erdei iskola vezetőjénél, Petrilláné Bartha Enikőnél kérhető az eniko.bartha@nyirerdo.hu e-mail címen, vagy a 30-349-0839-es telefonszámon.

 

A programmal kapcsolatos részleteket itt találja!