Egy férfi meghalt és tizenketten megsérültek a Nyíregyháza és Nyírpazony között történt balesetben

Egy férfi meghalt és tizenketten megsérültek, miután egy busz és személyautó karambolozott Nyíregyháza és Nyírpazony között a 4-es számú főúton.

A baleset péntek délután, 15 óra körül történt, amikor a Nyíregyháza felé közlekedő szemèlyautó sofőrje eddig tisztázatlan okok miatt áttért a szemközti sávba, ahol összeütközött a Ramocsaházára tartó távolsági buszjárattal. Az autó 58 éves sofőrje szörnyethalt, a buszon pedig 12 utas sérült meg az ütközés következtében.

A tömeges balesethez a nyíregyházi és a kemecsei mentőket riasztották, akik a sérülteket a nyíregyházi Jósa András Egyetemi Oktatókórházba szállították. A baleset körülményeit a rendőrség teljes útzár mellett, szakértő bevonásával vizsgálja. 

Kapcsolódó galéria

Egy férfi meghalt és tizenketten megsérültek a Nyíregyháza és Nyírpazony között történt balesetben