Egy ezüstérem a tájfutók Országos Csapatbajnokságáról

Alig kezdődött meg a tájékozódási futók versenyszezonja, a hétvégén Németbánya térségében már le is zajlott az első országos bajnokság, a Tömegrajtos Csapat Országos Bajnokság és Szenior Ultra Hosszútávú Országos Bajnokság. 

A téli alapozás utáni megmérettetésen jól szerepeltek a Nyíregyházi Sportcentrum tájfutói. A Papp Zoltán Sámuel -Vígh Ervin-Balatoni Tamás hármas a dobogó második fokára állhatott fel, s minden nyíregyházi csapat pontszerző helyen végzett.

Eredmények:

F18E: 2. Papp Zoltán Sámuel – Vigh Ervin – Balatoni Tamás

F20E: 5. Sztojka Milán Szabolcs – Vörös Ádám – Jancsik Endre

N16E: 6. Veress Anna – Hengsperger Lilla – Berencsi Kata

N18E: 5. Orosz Panna – Bőjte Sára – Lakatos Róza

F45A: 22. Papp László

F50A: 28. Lakatos Tamás

F60A: 5. Tölgyesi Tibor

Kapcsolódó galéria

Egy ezüstérem a tájfutók Országos Csapatbajnokságáról