Edzőváltás a röplabdásoknál

Az MVM Női Röplabda Magyar Kupában érem nélkül maradt a címvédő Fatum Nyíregyháza, a bronzmeccsen egy hete kikapott a Békéscsabától. Az Extraligában a negyedik helyen zárta az alapszakaszt a csapat, majd meglepetésre a negyeddöntő első mérkőzésén hazai környezetben 3-0-s vereséget szenvedett a Kaposvártól, így a három nyert találkozóig tartó párharc során hátrányba került. 

 A nyíregyházi klub vezetése ezért úgy döntött, új impulzusra van szükség a csapatnál ahhoz, hogy az együttes éremért harcolhasson a bajnokság hátralévő részében - áll a csapat közleményében.  Németh Szabolcs vezetőedző helyét így a folytatásban Sasa Nedeljkovic veszi át, aki szakmai vezetőként dolgozott a csapat mellett. A hétfői, kaposvári mérkőzésre már ő készíti fel a keretet, és a bajnokság hátralévő találkozóin ő irányítja a gárdát. Sasa Nedeljkovic januárban érkezett a klubhoz, így jól ismeri a játékosokat.