Edzőváltás a kosarasoknál - Borisz Majlkovics készíti fel a csapatot a meccsekre

Az alapszakasz végéhez közeledve a Nyíregyházi Élsport Nonprofit Kft. vezetősége megvizsgálta a Hübner-Nyíregyháza BS férfi kosárlabda-csapatának helyzetét. Az alapszakasz elsőségét már korábban bebiztosította a csapat, de ezzel még nem érte el fő célját, a bajnokság megnyerését és vele együtt a feljutást az NB I A csoportba – áll a klub közleményében.  A bajnokságban  történtek ismeretében megállapítottuk, amióta a csapat 2016-ban kiesett az élvonalból, soha ekkora esélye nem volt a visszajutásra, mint most. Ezt az esélyt mindenképpen meg szeretnék lovagolni, és bár az eredményességre nem lehet panasz, a csapat formája az utóbbi másfél hónapban, különösen a Hepp-Kupa győzelem óta, visszaesést mutat. Mindezeket mérlegelve a váltás mellett döntött a klub vezetőedzői poszton: 2021. március 22-től már nem Siska János tölti be ezt a pozíciót, a csapatot az alapszakaszból hátralévő Nagykőrösi Sólymok elleni mérkőzésre, valamint a rájátszásra a szakmai igazgató, Borisz Maljkovics készíti fel.