Edzőváltás a kézilabdásoknál - Bozidar Bursarc irányítja a jövőben az NYKC-t

Nem sikerült jól a rajt a férfi kézilabda együttes számára. Az NYKC mindhárom bajnokiját elveszítette, és kiesett a Magyar Kupából is. Jelenleg az utolsó helyen áll az együttes, melynek a koronavírus-járvány miatt sok meccse is elmaradt. A klubot működtető Élsport Kft. vezetése úgy döntött, változtat, így szerződést bontott a szakmai munkát irányító Tarnavölgyi Gergely-Kerekes Tamás edzőpárossal. Helyüket trénerként az a Bozidar Bursac veszi át, aki egykoron volt a csapat játékosa. Németországból tért haza, a célja pedig az, hogy helyi kötődésű játékosokkal kivívja az NB-I/B-ben maradást. Az edzők mellett három játékos is távozhat, Gidai Mátét, Nyitrai Lászlót és Újvári Lászlót is felmentették az edzések látogatása alól. A csapat a hétvégén az Ózd ellen lépett volna pályára, de fertőzöttség miatt az a találkozó is elmarad.