Edzőtábor – az első nap Törökországban
Belekben edzőtáborozik tíz napig a Nyíregyháza Spartacus. A csapat kedden már edzőmeccset játszik.

Mozgalmasan telt az első nap Belekben. Délelőtt György Rolland rehabilitációs edző vezényelt egy fél órás átmozgató edzést a játékosoknak, majd Balogh László irányításával labdás tréning következett, melyben számos koordinációt fejlesztő gyakorlat és sprint is szerepelt. Délután egy leszűkített pályán egymás közti játék volt a program, és több taktikai elemet is gyakoroltak a játékosok.

– Jók a körülmények, bár a pálya talaja délelőtt kicsit kemény volt, de nem panaszkodhatunk. A szálloda és az ellátás tökéletes, csak a munkára kell koncentrálnunk. Este Mátyus János értékelte a játékosoknak az elmúlt időszakot, és a holnapra tervezett taktika is szóba került. Délelőtt a rögzített helyzeteket szeretnénk gyakorolni, délután pedig az első edzőmérkőzésen lép pályára a csapat – mondta Balogh László pályaedző.