Edzőmeccset nyert a Szpari - a Kassa ellen játszott a Nyíregyháza

Edzőmeccset nyert a Szpari - a Kassa ellen játszott a Nyíregyháza

Újabb felkészülési mérkőzést játszott a Szpari, ezúttal Szepsin a Kassa ellen. A 14. percben Kártik bombáját hárította bravúrral a kapus, majd egy beadás után Tóth Barna veszélyeztetett. A 21. percben egy kassai átlövés után mellé ment a labda, majd a 25. percben vezetést szerzett a Nyíregyháza! Polényi indította remekül Rezes Lászlót, aki 16 méterről a kapuba lőtt, 0-1. Az első félidő egy kassai helyzettel zárult, de a labda elkerülte a kaput. Fordulás után Papp szabadrúgását követően Tóthról pattant veszélyesen kapura a labda, de mentett az ellenfél. A folytatásban aktívabb volt a Szpari, Cenaj-Tóth Ádám összjáték után Hornyák kapott jó labdát, lövése után fölé pattant a labda. Cenaj szöglete után Ötvös veszélyeztetett, majd Nagy M. védett bravúrral egy távoli lövést. A 84. percben növelte előnyét a Spartacus, Ötvös szépen indította Tóth Ádámot, akinek pontos beadását követően Hornyák Marcell lőtt a kapuba, 0-2.  A végére még jutott egy Kovács N. ziccer, ahol nagyot védett a kapus, majd a másik oldalon Nagy Máté hárított egy távoli lövést, így 2-0-ra nyert a Nyíregyháza Spartacus.

Kassa – Nyíregyháza Spartacus 0-2 (0-1)

Nyíregyháza: Csorvási (Nagy M. 60.) – Svedyuk, Szekszárdi, Fodor (Gulyás 60.), Végső (Volomirov 60.), Farkas (Ötvös 60.), Papp (Cenaj 60.), Polényi (Tóth Á. 60.), Kártik (Kovács N. 60.), Rezes (Motkó 60.), Tóth B. (Hornyák 60.)

vezetőedző: Zoran Spisljak