Döntetlennel kezdte a tavaszt a Szpari II.

Elkezdődött a tavaszi idény a Nyír-Wetland megyei I. osztályban is. A listavezető Nyíregyháza Spartacus II. Nagyecseden lépett pályára. Az első félidő több lehetőséget hozott, és Pataki Bence a 31. percben vezetéshez is juttatta a mieinket. Fordulás után a 68. percben Terdik Zsolt egyenlített, és mivel több gól nem esett, 1-1 lett a végeredmény. 

Nagyecsed - Nyíregyháza Spartacus II  1-1 (0-1)

Nagyecsed: Makó - Zámbó, Terdik, Pócsi, Bulyáki, Kóka, Erdős, Bernáth(Sarkadi 71.), Mezei, Nyíregyházi (Kóka 87.), Somlyai
edző: Kósa József

Nyíregyháza: Talián - Szokol(Gönczör 68.), Szűcs, Tudja, Tagai, Nemes (Kardos 68.), Hunyadi, Sztankó, Pataki, Erdei, Torkos (Ferencz 81.)
edző: Huszák Géza

Kósa József: - Egy jól felkészített, lendületes fiatal csapat ellen megérdemeltük az egy pontot. Lelkesen és akaratosan játszottunk, ilyen hozzáállást várok el a srácoktól a továbbiakban is. Gratulálok a csapatnak

Huszák Géza: - Labdarúgásra alkalmatlan pályán döntetlent játszottunk. Azt már csak halkan teszem hozzá, két jogos büntetőt nem ítéltek meg a javunkra.