Döntetlen a vármegyei rangadón
Fotó: Kohut Árpád

A Nyírbátort fogadta a férfi futsal NB-I-ben az A'Stúdió Futsal Nyíregyháza. A mieink remekül kezdtek, Maneca egy szenzációs góllal szerzett vezetést, majd  Öreglaki Norbert egy hasonlóan szép találattal növelte az előnyt. Sőt, Kovács Róbert bombája után már 3-0 volt az állás, ám a tavaly még a Stúdióban játszó Varga Dániel még az első félidőben szépített. Fordulás után ugyan többet birtokolta a labdát a Nyírbátor, de egy-egy kontra után eldönthette volna a meccset a Nyíregyháza, ám a helyzetek kimaradtak. Szentes-Bíró viszont betalálta, majd három perccel a meccs vége előtt Csoma egyenlített, így 3-3 lett a végeredmény a parázs hangulatú találkozón.

NB I., 3. forduló
A’Stúdió Futsal Nyíregyháza–Nyírbátori SC 3–3 (3–1)
Continental Aréna, v.: Muhari, Tamási (Apkó).

Nyíregyháza: Petró – Kovács R., Kovács E., Lakatos, Kovács Á. Csere: Gagyi, Öreglaki, Krajnyák, Kovács G., Urr, Gregory, Dávid, Maneca. Vezetőedző: Lovas Norbert.

Nyírbátor: Dobi – Szabó, Szentes-Bíró, Varga, Orosz. Csere: Vincze, Opre, Bartha, Sánta, Hadházi, Csorvási, Mizsei, Szucsányi, Csoma. Vezetőedző: Elek Gergő.

Gól: Maneca (5.), Öreglaki (11.), Kovács R. (15.), illetve Varga (19.), Szentes-Bíró (33.), Csoma (37.).