Döntetlen a Csákvár ellen - Két gólt hozott az NB-II-es mérkőzés

Az Aqvital Csákvár ellen lépett pályára a Nyíregyháza Spartacus.

Nyíregyháza Spartacus - Aqvital Csákvár 1-1 (1-0)

Balmazújváros 500 néző

Jv: Ducsai József ( Horváth Róbert, Varga Gábor)

Nyíregyháza: Fejér - Kilyén, Szokol, Jánvári, Nemes, Márkus, Paku, Csörgő, Vass P. (Pócsik a szünetben(Banyoi 90.)), Gresó (Hamed 60.), Novák (Zamostny 30.)

vezetőedző: Szergej Pacaj

Csákvár: Auerbach – Tányéros, Posztobányi, Mim (Kártik 65.), László (Molnár a szünetben), Major, Kalmár(Murai 77.), Dulló,Torvund, Mészáros D(Ominger 65.), Takács (Körmendi a szünetben)

vezetőedző: Mónos Tamás

1. perc A Csákvár kezdte a találkozót.

4. perc Nagy ziccer, Gresó fejelte tovább a labdát Novákhoz, akit nagy helyzetben az utolsó pillanatban szerelt Tányéros.

10. perc Paku-Gresó összjáték után utóbbi elől mentettek a védők szögletre. A sarokrúgás után Márkus bombája pattant szögletre.

12. perc Novák passza után Paku próbálkozott, megfogta a labdát a kapus.

19. perc Kalmár lőtt 18 méterről, Fejér védett. A másik oldalon Márkus lőtt 25 méterről fölé.

25. perc Torvund veszélyes beadása ment el Takács előtt centikkel.

28. perc Kalmár lőtt a 16-os sarkáról, szögletre pattant a labda.

29. perc László kapott sárgát lerántásért.

32. perc Szokol mentett nagyot az ötösön belül egy beadás után.

33. perc Major kapott sárgát könyöklésért.

35. perc GÓÓÓL!!!!! Paku Roland szöglete után Zamostny Balázs fejelt az alsó sarokba, 1-0!

41. perc Fejér kapott időhúzásért sárga lapot.

42. perc Zamostny kapott jó labdát Csörgőtől, lövését hárította a kapus.

Vége az első félidőnek, vezet a Szpari!

48. perc Csörgő fejelt mellé egy beadás után.

51. perc Vendég szöglet után Tányéros fejelt fölé.

54. perc Gresó kapott jó indítást Fejértől, átemelte a labdát a kapus fölött, de a kapu fölött is.

62. perc Hamed beadása után Csörgő elől mentett a kapus.

67. perc Paku lőtt fölé egy eladott labda után.

69. perc Pócsik beadásáról Csörgő maradt le középen centikkel.

74. perc Csörgő passza után Zamostny kerülhetett volna helyzetbe, de elpattant a labda.

76. perc Paku kapott sárga lapot.

78. perc Egyenlített a Csákvár, egy jobbról érkező beadás után Molnár fejelt a kapuba, 1-1.

79. perc Nagy helyzet, Zamostny és Paku lövése is a blokkról vágódott le.

83. perc Ominger kapott sárga lapot. A szabadrúgás után Jánvári fejesét hárította a kapus.

85. perc Fejér védett nagyot Murai lövésénél.

87. perc Kártik lőtt centikkel fölé 19 méterről.

90. perc Zamostny bombázott középről fölé.

91 .perc Nagy bravúr Auerbachtól, az alsó sarok elől ütött ki egy labdát.

92. perc Tányéros mentett nagyot Zamostny lövése után.

Vége a mérkőzésnek, maradt a döntetlen.

Szergej Pacaj: - A szezon eddigi leggyengébb játékát nyújtottuk, és nem érdemeltünk ma győzelmet. Sok volt a pontatlanság, Zamostny Balázs kivételével a cserék sem tudtak lendületet adni. Sajnálom a pontvesztést.

Mónos Tamás: - Rászolgáltunk ma az egy pontra, ami lélektanilag nekünk sokat jelent. Már az első félidőben is voltak lehetőségeink, és fiatal csapatom megdolgozott a döntetlenért.