Dömping a futballpályákon - Folyamatosak az edzőmeccsek

Dömping a futballpályákon - Folyamatosak az edzőmeccsek

újabb felkészülési mérkőzés várt a Szparira. Ezúttal főleg azok kaptak lehetőséget, akik a csütörtöki meccsen nem, vagy csak kevesebb időt töltöttek a pályán. Az ellenfél a házigazda település csapata, az NK Zrece volt.

Jól kezdett a Nyíregyháza, Csörgő Raul már a 4. percben vezetést szerzett, majd a 25. percben Hamed Yasin duplázta meg az előnyt. Zamostny Balázs a tegnapihoz hasonlóan ezúttal is eredményes volt, az első félidő végén pedig Csörgő Raul második gólját is megszerezte. Fordulás után Zamostny Balázs duplázott, Csörgő Raulnak pedig összejött a mesterhármas! A 89. percben Pócsik Botond büntetőből állította be a 7-0-s végeredményt. 

Nyíregyháza Spartacus FC - NK Zrece (szlovén) 7-0 (4-0)

Nyíregyháza: Menczeles - Szabó B, Szokol, Vasiljevic, Csilus Á - Banyoi, Galambos, Kalocsai, Hamed - Zamostny, Csörgő 

A második félidőben pályára lépett még: Talián, Herczku, Sigér, Pócsik, Vass, Novák, Gresó

vezetőedző: Szergej Pacaj 

gól: Csörgő Raul (3), Zamostny Balázs (2), Hamed Yasin, Pócsik Botond

A Szpari II - mely fiatalokból áll, és a megyei I. osztályban indul - 3-1-re kikaptt az Ibránytól. A Nyíregyháza gólját Sztankó Dávid szerezte.