Díjazott labdarúgók - A Megyei Igazgatóság jutalmazta a legjobbakat

A Magyar Labdarúgó Szövetség Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Igazgatósága a hagyományokat folytatva, ünnepélyes keretek között díjazta a 2019-es naptári év legeredményesebb megyei csapatait, játékosait, edzőit és a labdarúgásért dolgozókat.

Az immár hatodik alkalommal megtartott ünnepségen összesen 10 kategóriában adták át a legjobbaknak a díjakat Baracsi Endre, Borsodi László, Nagy Miklós és Varga Béla elnökségi tagok, valamint Kvaka Árpád megyei igazgató. A jó hangulatú díjátadóhoz kapcsolódó információ, hogy az igazgatóság első alkalommal ítélte oda az év játékvezetője díjat, melyet a megyei első osztályú egyesületek edzőinek szavazatai döntöttek el.

A díjazottak:

Legjobb férfi labdarúgó: Ladányi Dávid (Nagyhalász SE)

Legjobb utánpótlás labdarúgó: Szilágyi Patrik Péter  (Mátészalkai MTK)

Legjobb férfi labdarúgó csapat: Nyírgyulaj KSE

Legjobb utánpótlás labdarúgó csapat: Tisztaberek SE U19

Legjobb felnőtt edző: Piskóti Zsolt (Újfehértó SE)

Legjobb utánpótlás edző: Dankó Zsolt (Újfehértó SE)

Legjobb játékvezető: Kosztyu János

Legjobb női egyesület: Nyíregyháza Spartacus SE

Év aktívája - Kocsis Sándor díj: Dr. Hozdik László

SZSZB megye labdarúgásáért – Dr. Szabolcsi József díj: Szécsi Szabolcs

Fotó: Csutkai Csaba