Díjazott labdarúgók - a megyei bajnokság dobogósait is köszöntötték

Díjazott labdarúgók - a megyei bajnokság dobogósait is köszöntötték

A Megyeháza Dísztermében tartotta hagyományos díjátadó ünnepségét az MLSZ Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Igazgatósága. A labdarúgás szakágban a 2018-2019-es szezonban lebonyolított 20 megyei bajnokság dobogósait, legsportszerűbb csapatait és a bajnokságok gólkirályait ismerte el a megyénk egyik legszebb termében tartott ünnepségen a szövetség.

Az alkalomhoz méltó serlegeket, az érmeket és a labdákat a megyei társadalmi elnökség tagjai és a bizottsági elnökök mellett, Dr. Barczi Róbert MLSZ versenyigazgató, Feczkó Tamás pro licences élvonalbeli edző és Rudolf Gergely huszonnyolcszoros magyar válogatottak adták át a díjazottaknak. A Tiszántúli-Takarék Megyei első osztályú felnőtt bajnokság dobogósai, és a megyei másodosztályú bajnokok a díjak mellett még a Szi-Zo Sport jóvoltából sportszer utalványban részesültek.