Diákolimpiai bajnok lett a Móricz röplabda együttese

Június első hétvégéjén több csapatsportágban rendezték meg a Diákolimpiai döntőket. A Móricz Zsigmond Általános Iskola röplabda csapata Miskolcon találkozott az ország legjobb korosztályos röplabda együtteseivel. Moravszki Gyuláné és Moravszki Gyula csapata jó játékkal harcolta ki a döntőbe kerülés jogát és a bajnoki címet. Az ezüstérmes a békéscsabai Petőfi Utcai Általános Iskola lett, a harmadik helyet pedig  a szombathelyi ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium csapata szerezte meg. 

A nyíregyháziak különdíjakat is kaptak. 
A döntő legjobb játékosának Pampuch Grétát választották. 
A legjobb szélső ütő címet Sitku Panna érdemelte ki. 
A legeredményesebb testnevelőnek, felkészítőnek járó díjat Moravszki Gyuláné kapta.