„Demenciával élni” - Alzheimer Café május 24-én
Alzheimer Café május 24-én

A Nyíregyházi Szociális Gondozási Központ május 24-én 15 órától ismét megszervezi az Alzheimer Café rendezvényt, mely az demencia kórképpel élőknek és a hozzátartozóinak nyújt találkozási lehetőséget és tanácsadást. Ez alkalommal Cserbán Józsefné szociálpolitikus, a Modus Alapítvány kuratóriumi elnöke tart előadást, „Demenciával élni” címmel. 

Az Alzheimer Café alkalmával a demencia gyanúra okot adó tünetekről, a korai felismerésről és időben történő diagnosztizálásról lesz szó, illetve praktikus tanácsokat kapnak az érdeklődők,  az önálló és biztonságos élethez, enyhe fokú memória zavar esetén.

A rendezvény helyszíne: Nappali Ellátó Központ, Nyíregyháza, Őz u. 16.
A programon való részvétel ingyenes, de előzetes telefonos regisztrációhoz kötött!

A rendezvényre történő regisztráció, illetve további tájékoztatás a 06-20-298-3370 telefonszámon kérhető.