Csillagfutás – Szombat este nemes célért futhatunk a Bujtosi Városligetben

Csillagfutás – Szombat este nemes célért futhatunk a Bujtosi Városligetben

Az OMNIS FORTE Egyesület 2021. szeptember 18-án, immáron harmadik alkalommal szervezi meg a különleges éjszakai Csillagfutást, amely idén is nemes célt szolgál. 

Minden évben a daganatos megbetegedések elleni küzdelem egyik területét is kívánja támogatni a rendezvény.  Ebben az évben is a nevezési díjak száz százalékát ajánlja fel a nyíregyházi egyesület a Jósa András Oktató Kórház számára.

A Csillagfutáson idén is három távon indulhatnak a legkisebbek és a legidősebbek is, hiszen nincs korosztályos megkötés a sporteseményen. Itt valóban csak a részvétel számít! Akik úgy érzik, hogy futva nem tudják teljesíteni a három táv egyikét (1,5km, 4,5km, 9km) akár sétálva, gyalogolva is megtehetik.

A regisztáció 17 órától kezdődik, további információkat korábbi cikkeinkben olvashat:

► III. Csillagfutás Nyíregyházán! - Szeptember 18-án újra jótékony célért futnak

Sportolás éjszaka? Már lehet nevezni a Csillagfutásra!