Csatárt és kapust is igazolt a Szpari - Két új játékos érkezett

Csatárt és kapust is igazolt a Szpari - Két új játékos érkezett

Két játékossal kötött szerződést a Nyíregyháza Spartacus. A klub vezetése megállapodott Csörgő Raullal, aki csatlakozik a kerethet. A fiatal, 18 éves támadó korábban Balmazújvárosban futballozott, itt mutatkozhatott be az NB-II-ben is. Az elmúlt idényben a Füzesgyarmat NB-III-as együttesében 12 meccsen lépett pályára és 3 gólt lőtt, míg az U19-es bajnokságban 11 találatig jutott. Három éves szerződést kötött vele a klub. 

Szintén megállapodott a Szpari a kapus Menczeles Ivánnal. A 24 éves hálóőr évekig a Jászberény kapusa volt, az elmúlt idényben az NB-III-as ESMTK-t erősítette, és alapembernek számított, 37 meccsen volt kezdő.

2017-ben ő nyerte a minden esztendőben Szegeden megrendezett kapusháborút a nyílt kategóriában. Vele két évre szóló szerződést kötött a Nyíregyháza Spartacus.