COVID-ellátás a Sóstói úti kórházban

A Sóstói úti kórházban COVID-ellátó részleggé alakult a IV. Belgyógyászati Osztály Krónikus Részlege – tájékoztatott hivatalos közösségi oldalán a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórház.

– Tájékoztatjuk Önöket, hogy a Sóstói úti kórházban COVID-ellátó részleggé alakult a IV. Belgyógyászati Osztály Krónikus Részlege. A COVID-ellátásban érvényes szabályok szerint, látogatási tilalom lép érvénybe a részlegen, ugyanúgy, ahogy valamennyi olyan részleg esetében, ahol koronavírusos betegeket kezelünk. A súlyos állapotú betegek látogatására szintén csak a részlegvezető orvos adhat engedélyt. A sóstói telephelyen ellátott koronavírusos betegeink állapotáról 13 és 14 óra között, a 06-42/599-700/8238-as melléken lehet érdeklődni, munkanapokon és hétvégén egyaránt. Köszönjük türelmüket és együttműködésüket! – írták közleményükben.