Brutális tömegverekedés alakult ki egy nyíregyházi klub előtt péntek éjjel

Brutális tömegverekedést vettek videóra egy nyíregyházi klub előtt péntek éjjel. A felvételen két társaság ütötte, verte egymást, miközben a szemtanúk rémülten kiabáltak.

Sajtóinformációk szerint azért robbant ki a verekedés, mert egy újfehértói társaságot nem akartak beengedni a szórakozóhelyre az ott dolgozó biztonsági őrök. Információink szerint a szórakozóhely előtt egy 21 és egy 19 éves bokszoló fiú és az egyikük apja került összetűzésbe a biztonsági személyzettel. A lapértesülések arórl számoltak be, hogy a helyszínen egy bokszert is találtak, továbbá kábítószer-fogyasztás gyanúja is felmerült az egyik fiatalnál. A verekedésben többen megsérültek: összesen három embert kellett kórházba szállítani. Az egyik kórházba szállított férfi fej-, mellkas-, és alsóvégtagi sérüléseket, a másik könnyebb fejsérülést, illetve bordatáji sérülést, a harmadik férfi pedig szemsérülést szenvedett. Miután a mentők a helyszínen ellátták, kórházba szállították őket. A két fiatallal tartó apuka súlyosan megsérült, ahogy az egyik biztonsági őr is. A verekedés legsúlyosabb sérültje akár a fél szemére is megvakulhat. A szórakozóhelyen többször is előfordult már hasonló eset. A rendőrség az ügyben csoportosan elkövetett garázdaság és testi sértés bűntettek elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást. A nyomozók eddig négy gyanúsítottat hallgattak ki, közülük kettőt, akik a biztonsági szolgálat munkatársai, őrizetbe vettek, és előterjesztést tettek a letartóztatásuk indítványozására.