Bringás vándortábor a Velencei-tó környékén

Ezen a nyáron a Szent Imre Katolikus Gimnázium és Általános Iskola 22 diákja bekapcsolódott a MAKETUSZ által szervezett bringás vándortábor rendszerbe, kísérőik Csernyus Enikő és Balázsné Baraksó Éva voltak.

Augusztus utolsó hetében a Velencei-tó környékén „tekeregtek”, felejthetetlen élményeket szereztek, sok-sok kilométert tettek a lábukba, és remekül összekovácsolódtak. A tábor szervezői, valamint a túravezető nagyon kedvesek voltak, mindennap igyekeztek mindenki kedvében járni, így a bringázás mellett sok más programot is szerveztek: pl. látogatás a Korda Filmstúdióban, csókakői vár, Kamalduli szerzetesek kolostora Majkon, Boti kápolna, bányamúzeum Gánton, fagyizások, pusztabuszozás, és még sok szép látnivaló a Vértesben. Jól bírták a bringázást a kisebbek is, mindenki segítette és biztatta csapattársát, sok nevetés és viccelődés segített feledni a fáradtságot. Az utolsó esti beszélgetésben mindenki megerősítette, hogy jövőre jöhet a folytatás egy másik régióban, felfedezve hazánk más szép vidékeit is!

 

Köszönet a szervezőknek, kísérőtanárainknak, társainknak és családjainknak is, hogy lehetővé tették ezt a szép hetet!

 

Szent imrés diákok