Bogyó és Babóca közkívánatra bérletszünetben is várja a családokat...

Bogyó és Babóca, a csigafiú valamint a katicalány népszerű meséje nem csak ovis színházbérletben, hanem közkívánatra bérletszünetben is várja a kicsiket családjukkal együtt élőzenével, tánccal, közös énekléssel 2023. november 11-én, szombaton 1o órától a Bárány Frigyes Stúdióban.

Bogyó, Babóca és igaz barátaik szívmelengető kalandjai a természet lágy ölén, napraforgóültetéssel kezdődnek. Megvizsgálják, hogy egy picike magból hogyan lesz először csíra, aztán hajtás, végül bimbózó virág és termés. De vajon a teljes pompájában tündöklő napraforgóvirág magjait hogyan lehet felhasználni? Bogyó és Baltazár Babóca kis házikójának konyhájában tárják fel a titkot, ahol közösen készítenek el egy felséges, ünnepi süteményt a kis barátok legnagyobb örömére. 

Szereplők:

Babóca, a katicalány: Kiss Eszter Júlia
Bogyó, a csigafiú: Kovács Balázs
Baltazár, a méhecske: Hajdú-Sobor Csaba m.v.
Ugri, a szöcskelány: Szabó Nikolett
Pihe, a Pillangó: Potonyecz Fanni

A színpadi mű Bartos Erika Bogyó és Babóca meséi alapján készült.


Rendező: Blaskó Borbála

Jegyek itt elérhetőek el

 

Móricz Zsigmond Színház Jegyiroda

Nyíregyháza, Színház u. 2.

Telefon: + 36 42 507 006 +36 30/303-2875 +36 20/233-2926

E-mail: szervezes@moriczszinhaz.hu

Nyitvatartás: hétfőtől péntekig: 9-17 óráig!

Szeretettel várjuk a gyerekeket és a családokat a Móricz Zsigmond Színházban!