Befejeződött a terembajnokság

A hétvégén rendezték a DECATHLON - KONYHA MÖBEL – NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM
VÁROSI TEREMLABDARÚGÓ BAJNOKSÁG Szuperdöntőjét, ahová a hat legjobb csapat jutott. A finálé nagy csatákat hozott, és a Pikoló Söröző lett a bajnok. A főszervező, Dajka László a díjátadó előtt köszöntötte a támogatókat és csapatokat. Ezután sor került az együttesek, gólkirályok és legjobb kapusok jutalmazására.

A díjakat Kukucska Mihály, Krutila László ( Wittur Hungary Kft.), Mucsi Gergely a Dechatlon Áruház vezetője, Szekeres Tamás ( Kelet-Sollar Kft.), Ficze Tamás (Varsány Pékség), Pinkóczi Tibor, az Országos Mini-Futball Szövetség Alelnöke, Gál János Nyírpazony alpolgármestere, Baracsi Endre, a Sz.-Sz.-B. Vármegyei Közgyűlés alelnöke és Kőhalmi Richárd, a Nyíregyházi Sportcentrum ügyvezetője adták át.
 
Eredmények:
1. PIKOLÓ SÖRÖZŐ
2. MARSO KFT.
3. HET-BAND KFT.
4. TOMPA BÁNHÁZI AUTÓSZERVÍZ
5. VÖRÖS ÖRDÖGÖK
6. MESSER UNITED FC
 
Csoportbajnokok
„A” csoport bajnoka a HET-BAND KFT,
„B” csoport bajnoka MESSER UNITED
„C” csoport VÖRÖS ÖRDÖGÖK
 
Gólkirályok és legjobb kapusok:
„A” csoport:
Gólkirály: Petics György
Legjobb kapus: Ficze Tamás
„B” csoport:
Gólkirály: Ványi Zsolt
Legjobb kapus: Tömpe Károly
„C” csoport:
Gólkirály: Haller Renátó
Legjobb kapus: Törő Adrián