Beach Volleyball – Fantasztikus fotókon a Hübner Strandröplabda Verseny szombati eseményei

Beach Volleyball – Fantasztikus fotókon a Hübner Strandröplabda Verseny szombati eseményei
Fotó: Kohut Árpád

Keresse magát fotóinkon!

Ahogy azt már korábban megírtuk, a csütörtöki nyitónap után pénteken már a 8. Hübner Strandröplabda amatőr versenye is kezdetét vette. Összesen 32 csapat nevezett, és az ország különböző pontjairól érkeztek csapatok. A tét nagy, mivel pénzdíjas a viadal. A verseny mellett gálamérkőzések is szórakoztatják a közönséget. (Sportriporterünk, Dankó László bővebb beszámolóját ide kattintva olvashatja!)

Fotósunk, Kohut Árpád a szombati napon is a helyszínen volt, tekintse meg galériánkat a fotókért! 

További képekért kattintson a fotóra!

Fotók: Kohut Árpád

A közösségi oldalakon folyamatosan tájékozódhatnak az érdeklődők, a Beach Volleyball in Nyíregyháza legutóbbi bejegyzéséből az is kiderült, milyen eredménnyel zárult a szombati 'Bajnokok bajnoksága'.  

Bajnokok bajnoksága. Íme a Champion's eredménye:

1. Michelin Hungéria Kft
2. Coloplast
3. Contitech 
4. Eissmann Kft
5. Hübner-H Kft 
6. Lego Kft

Kapcsolódó galéria

Hübner strand röpi 2019