Ütős kis este volt – Remek meccseket vívtak a belvárosi homokban a sportcsapatok

Ütős kis este volt – Remek meccseket vívtak a belvárosi homokban a sportcsapatok

A csütörtöki nyitónap után pénteken már a 8. Hübner Strandröplabda amatőr versenye is elkezdődött. Összesen 32 csapat nevezett, és az ország különböző pontjairól érkeztek csapatok. A tét nagy, mivel pénzdíjas a viadal. A verseny mellett gálamérkőzések is szórakoztatják a közönséget. Csütörtökön a városi cégek csatáját a Rendőrség nyerte, pénteken pedig a sportcsapatok következtek.

Igazán látványos mérkőzéseket láthatott a közönség, a Sportcentrum, a kosarasok, a kézilabdások és a focisták is kitettek magukért. A Szpari két együttest is nevezett, mivel a Spartacus Torna Club aerobikosai is elindultak, az ülőröplabdások és a Szabolcsi Sólymok pedig favoritnak számítottak. Nos végül a Szpari focistái és az "Ülősök" vívták a döntőt, és utóbbi győzött. 

Végeredmény: 

1. Ülősök
2. Nyíregyházi Spartacus FC 
3. Kézilabdások 
4. Blue Sharks 
5. Nyíregyházi Sportcentrum 
6. Szabolcsi Sólymok
7. Spartacus Torna Club

Szombaton 18 óráig ismét az amatőr verseny zajlik, majd este kezdődik a Hübner Champions, melynek keretében a Hübner partnerei, és a megyében működő nagy cégek csapatai játszanak.