Babyk a medencében - a legkisebbekkel folytatódnak a vízilabda küzdelmek

Babyk a medencében - a legkisebbekkel folytatódnak a vízilabda küzdelmek

A legkisebb Aqua-s vízilabdások zárták és nyitották a vízilabda szezont. Az Észak-keleti BABY I. Bajnokságban 2019 decemberben két alkalommal is a miskolci Kemény Dénes Sportuszoda adott otthon az aktuális fordulóknak. Január második szombatján pedig Kazincbarcikán pallérozódtak Urbin Tibor és Biri Balázs növendékei. Mint ismert ebben a korosztályban versenykiírás szerint a mérkőzések eredménye nem kerül rögzítésre így a bajnokság végén tulajdonképpen mindenki győztesnek érezheti magát. A cél egyértelműen a  gyerekek fejlődése és alkalmazkodása a magasabb és erősebb bajnokságok ritmusához.

Jó hír, hogy az Észak-keleti BABY I. bajnokságban 2020. február 2-án hazai környezetben egyelőre a Sóstói sátor alatt élhetnek át forró pillanatokat a gyerekek és a szülők.