Az Év Dietetikai Csapata – Újabb elismerés a Jósa András Oktatókórháznak

Az Év Dietetikai Csapata – Újabb elismerés a Jósa András Oktatókórháznak
Fotó: Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórház

A Jósa András Oktatókórház Dietetikai Szolgálata nyerte az „Az Év Dietetikai Csapata” díjat.

Az elismerésről a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórház számolt be hivatalos közösségi oldalán. A díj a szakterületen végzett kiemelkedő munka, a tudományos életben való aktív részvétel, a folyamatos önképzés, a kiemelkedő publikációs és kutatási tevékenység elismeréseként jár. A Magyar Dietetikusok Országos Szövetsége minden évben a legeredményesebben tevékenykedő dietetikus csapatnak ítéli oda a díjat.

„A csapat” tagjai: Antal Csilla, Bartáné Balázsi Ildikó, Gáva Lászlóné, Horváth Judit, Lőrincz Andrea, Papp Miklósné, Sorosinszki Katalin, Szilágyiné Pápai Mária, Takács Veronika, Kicsák Marian.

– Sikerünk »titka« a mindennapi fekvő-, és járóbeteg-ellátáson túl, a változatos, interaktív programjaink, a jó csapatmunka, a töretlen szakmai fejlődésre való igény. A jövőben is méltók szeretnénk lenni erre az elismerésre – olvasható a közleményben.