Atlétikai bajnokság - több nyíregyházi sportoló is győzelmi eséllyel indul

Atlétikai bajnokság - több nyíregyházi sportoló is győzelmi eséllyel indul

Budapesten rendezik a hétvégén a 124. Atlétikai Magyar Bajnokságot. A két nap folyamán összesen 38 versenyszámban mérhetik össze a tudásukat a versenyzők. A Nyíregyházi Sportcentrum versenyzői közül a súéylökők és a diszkoszvetők egy edzőtábor után érkeznek a bajnokságra, és többen is esélyesek arra, hogy érmet szerezzenek. Bajnoki címért utazik a fővárosba Bakosi Péter, a magasugró legutóbb a válogatott színeiben nemzetközi versenyen is jól szerepelt.  

A Nyíregyházi Sportcentrum indulóinak a névsora:

1. Nyisztor Petra
2. Szikszai Róbert
3. Káplár János
4. Berta Máté
5. Leleszi Máté
6. Botos Boglárka 
7. Tasi T. Dávid
8. Varga Péter Balázs
9. Tucsa Veronika
10. Kerekes László
11. Tóth Balázs
12. Szabó Patrik
13. Kerekes Dóra
14. Zsiga Kinga
15. Pál Robin
16. Bakosi Péter

Edzők:
1. Bakosi Béla
2. Cserpák Róbert
3. Kerekes László
4. Széles Imre