Amerikai centert igazolt a Fatum Nyíregyháza – A jövő héten kezdődik a felkészülés

Amerikai centert igazolt a Fatum Nyíregyháza – A jövő héten kezdődik a felkészülés

Újabb játékost igazolt a Fatum Nyíregyháza női röplabda együttese. A 190 cm magas 23 éves Molly Lohman Minnesotából érkezik a nyíregyházi csapathoz. 

- 4 évet játszottam a Minnesota egyetemen, ez egy csodálatos élmény volt. Minden nap rengeteget tanultam és fejlődtem, emberileg és játékosként is. Mi igazán keményen dolgoztunk azon, hogy csapatként és egyénileg is sokat fejlődhessünk. Ez az időszak mindig a szívemben marad. Az olimpiai bajnok, Hugh McCutcheon volt az edzőm az egyetemen. Óriási kiváltság volt tőle tanulni és megismerni őt a pályán és azon kívül is. Nagyon izgatott vagyok, hogy a Fatum-Nyíregyháza csapatához csatlakozhatok.Tetszik az az elhívatottság amivel a játékosok, az edzők és a stáb a röplabdához állnak, hogy minden nap tanuljanak és jobbá váljanak. Úgy érzem, hogy bele illek ebbe a környezetbe.  Nagyon várom már ezt a szezont 
és nagyon boldog vagyok, hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek -
mondta az amerikai center. 

A Fatum Nyíregyháza kerete ezzel teljes, a felkészülés a jövő héten kezdődik.