Álomnyaralásból már-már rémálom lett: olvassa a pénteki Nyíregyházi Naplót, digitálisan

Álomnyaralásból már-már rémálom lett! Török Andrea szabadságát töltötte ott, amikor kitört a járvány! Olvassa a pénteki Nyíregyházi Naplót, digitálisan!

Legfrissebb, pénteki számunk tartalmából:

- A folyamatosan fertőtlenített Búza téri piaccsarnokban (is) reggel 9-től délig az időseknek biztosítanak lehetőséget a vásárlásra, akik fegyelmezetten, a kéréseket és óvintézkedéseket figyelembe véve töltik el ott a délelőttöt.

- Tavaly augusztusban egy három hónapos, tüneményes kuvaszt kapott a Nyíregyháza Bűnügyi Polgárőr Egyesület az Agrártárcától. A négylábú rövidesen egy komoly kiképzésen esik majd át, hogy aktívan közreműködhessen a polgárőrök munkájában.

- Egy eredetileg nyírpazonyi nő szabadságát töltötte Costa Ricán, amikor ott kitört a járvány. Az országot lezárták, és úgy tűnt, hogy májusig haza sem tudnak repülni.

- A Móricz Zsigmond Színház művészei a karantén ideje alatt buzdító, a közös felelősségvállalást segítő videókkal szólítják meg a közönséget. Urmai Gábor játékos üzenete a népszerűségi lista élén áll.

- Végezetül: Ilyés Gábor helytörténész Baross Gézáról emlékezik meg utcameséjében.

Kövessenek minket minden hétköznap!

A Nyíregyházi Napló online változatának 2020.04.03-i száma az első oldalra kattintva olvasható tovább!