Aerobikos érmek Egyiptomból

Egyiptomban, Kairóban került megrendezésre a Fáraó Kupa elnevezésű nemzetközi verseny. Két korosztály (SA UP2-UP3) versenyzői vettek részt a megmérettetésen egyéni, trió és csapat kategóriában. Hatalmas eredményt értek el a nyíregyházi lányok, mert mindkét korosztályban minden egység aranyérmet szerzett. 

Eredmények:
SA-UP3 egyéni kategóriában: 1. helyezett: Vengrinyák Réka Boglárka, 3. helyezett: Halkó Hedvig
SA-UP3 trió: Két egység indult és holtversenyben első helyezettek lettek. Triók szerinti bontásban. Galambos Lilla, Halkó Hedvig, Vengrinyák Réka Boglárka, míg a másik trió, Juhász Réka, Szabó Noélia, Szőllősi Viktória
SA-UP3 csapat: 1. helyezett: Galambos Lilla, Halkó Hedvig, Szabó Noélia, Szőllősi Viktória, Vengrinyák Réka Boglárka

SA-UP2 egyéni kategóriában: 1. helyezett: Révész Valentina, 4. helyezett: Vámosi Viktória Kiara

SA-UP2 trió: 1 helyezett: Moravszki Dorka, Révész Valentina, Vámosi Viktória Kiara

SA-UP2 csapat: 1.helyezett: Kerezsi Nóra, Moravszki Dorka, Sziszák Nóra Napsugár, Révész Valentina, Vámosi Viktória Kiara

Edzők: Takácsné Gaál Krisztina, Radics János, Hubacsek László