A tabella élére állhat az Aqua SE - A vízilabda csapat rangadót játszik

A tabella élére állhat az Aqua SE - A vízilabda csapat rangadót játszik

Vasárnap fontos derbit játszik az Aqua SE az éllovas Pannergy-Miskolc ellen a fiú országos utánpótlás bajnokság gyermek korosztályában. Hatvani Péter tanítványai - azután, hogy az első fordulóban hazai medencében 1 góllal alulmaradtak a Békéscsaba ellen - 6 meccses győzelmi sorozatot produkáltak, és felkapaszkodtak a tabella élmezőnyébe. Nehéz és hosszú utazásokkal teli heteken vannak túl a fiúk, de mindvégig fegyelmezett és pontos játék volt jellemző a csapatra. A kapusok kiváló formába lendültek és feljavult  a centerjáték is, az átlövők pedig remek gólokkal járulnak hozzá a sikerekhez. Az emberelőnyös szituációk pontos kihasználásában még van hová fejlődni, de összességében egységes és ütőképes csapat képét mutatja a gyermek csapat. Vasárnap nyíregyházi medencében a listavezető ellen is gyors, hatékony játékot szeretnének játszani, hazai siker esetén az AQUA a tabella élére állhat.

2021.11.21. vasárnap Városi Uszoda 
12.00 AQUA SE Nyíregyháza - Pannergy-Miskolc (gyermek)
13.15 AQUA SE Nyíregyháza - Pannergy-Miskolc (serdülő)
14.30 AQUA SE Nyíregyháza - Pannergy-Miskolc (ifi)