A Nyíregyházi Diák-polgármesteri Iroda közleménye a városi verébavatóról
Fotó: Illusztráció

A Nyíregyházi Diák-polgármesteri Iroda közleményt adott ki a Városi Verébavató megrendezésével kapcsolatban, amelyet alább közlünk:

A koronavírus-helyzet számos nehézség elé állította az oktatás szereplőit, pedagógusainkat és a nyíregyházi diáktársainkat egyaránt.

A Nyíregyházi Diák-polgármesteri iroda e különleges helyzetre való tekintettel - a felelősségteljes gondolkodást előtérbe helyezve -, az idei évben a Városi Verébavatót rendhagyó módon, online térben szervezi meg. Bízunk abban, hogy a rendkívüli helyzet ellenére Nyíregyháza diáksága ismét részese lehet ennek az izgalmas, közösségformáló programnak.

Együttműködésüket és támogatásukat megköszönve, tisztelettel: A Nyíregyházi Diák-polgármesteri Iroda