A második edzőmeccs szerdán - a Kisvárda ellen játszott a Szpari

Szerdai második felkészülési mérkőzését vívta a Nyíregyháza Spartacus. A Kazincbarcika elleni 2-2 után a Kisvárda Master Good ellen lépett pályára a Szpari.

Nyíregyháza Spartacus – Kisvárda Master Good 0-1 (0-1)

Nyíregyháza: Jova – Svedyuk, Fodor (Végső 64.), Pejovic ( Szekszárdi 64.), Farkas (Gulyás a szünetben), Polényi (Ötvös 64.), Papp (Cenaj 64.), Kártik (Motkó 64.) , Rezes (Kovác 52.), Starosta (Kovács N 52.),Hornyák (Tóth Á 64.(Velimirov 75.))

vezetőedző: Zoran Spisljak

Kisvárda: Minca – Hej (Melnyik 55.), Berios (Szőr 79.), Kravcsenko (Rubus a szünetben), Protic (Baranyai 75.), Lucas, Cukalasz (Karaszjuk 58. (Sassá 64.)), Hugo Seco (Gosztonyi 58.), Grozav (Ilic 61.), Kovácsréti (Elek 67.), Tischler (Negrut 61.)

vezetőedző: Miriuta László

3. perc Grozav lőtt mellé, majd a szöglet után mellé ollózott a román légiós.

15. perc Rezes szabadrúgását fogta a kapus.

21. perc Megszerezte a vezetést a Kisvárda. Egy jobbról belőtt labdára Grozav érkezett a kaputól 17 méterre, és kilőtte az alsó sarkot, 0-1.

30. perc Mezőnyjáték, enyhe kisvárdai fölénnyel.

35. perc Starosta vett át szépen egy labdát a jobb oldalon a 16-oson belül, egy csel után lőtt, blokkoltak a védők.

37. perc Rezes lépett ki egyedül középen, a 16-os előtt szabálytalanul állították meg. A szabadrúgást Polényi lőtte mellé.

43. perc Prolic lövését fogta magabiztosan Jova.

Az első félidő után 1-0-ra a Kisvárda vezetett.

53. perc Egy kapu előtti kavarodás után Hornyák lőhetett, lepattant a labda.

63. perc Kovác A. került lövőhelyzetbe 20 méterre a kaputól, lepattant a labda.

70. perc Kiegyenlített a mérkőzés, nagyobb helyzet nélkül.

71. perc Kovác A. távoli lövését hárította Minca.

76. perc Sassá lőtt a bal oldalról 18 méterről mellé.

90. perc Szőr fejese után Jova védett. Vége a mérkőzésnek, 1-0-ra a Kisvárda nyert.

Zoran Spisljak vezetőedző, Nyíregyháza Spartacus: - Gratulálok a játékosoknak a mai két mérkőzéshez, mert komoly fizikai terhelések után léptek pályára. A védekezésünk az NB-I-es csapat ellen is stabil volt, és vezettünk ígéretes akciókat is. Persze van még mit csiszolni a játékon, de erre lehet alapozni.