A MAFC ellen is nyertek a kosarasok - Idegenben folytatta jó sorozatát a Nyíregyháza

A fővárosban lépett pályára a férfi kosárlabda NB-I/B-ben a Hübner Nyíregyháza BS. A Cápák jól kezdték a találkozót, és az első két negyedet biztosan nyerték. Szünet után jött egy hullámvölgy, melyet kihasznált a MAFC, de a záró játékrész ismét a Nyíregyházáé volt. Bus és Ubilla is remekül játszott, előbbi 22, utóbbi 23 ponttal zárt, és jó százalékkal dobtak mezőnyből. A csapat megnyerte a találkozót, és folytatta remek veretlenségi sorozatát. 2021-ben még minden meccsüket megnyerték a Cápák, és vezetik a tabellát.  
 

MAFC - Hübner Nyíregyháza BS 69-85 ( 17-21, 15-29, 26-14, 11-21)

Nyíregyháza: Szobi, Tóth 16, Bazsó 12, Bus 23, Kiss

Csere: Vaskó 6, Ubilla 22, Mohácsi 6, Czinger, Mokánszki

vezetőedző: Siska János