A lakosság védelme érdekében Nyíregyházán is elmaradnak a március 15-ei megemlékezések
Fotó: Illusztráció

Nyíregyháza MJV vezetése tájékoztatja az érintetteket, hogy a lakosság védelmében, a vírusos megbetegedések megelőzése érdekében Nyíregyházán valamennyi, az 1848/49-es forradalom és szabadságharc tiszteletére tervezett megemlékezés elmarad.

A döntés értelmében elmarad március 13-án (pénteken) a megemlékezés a ’48-as Sírkertben, a Petőfi téren és az emléktábláknál. Elmarad a Kodály Zoltán Általános Iskolába tervezett péntek esti ünnepi hangverseny is.

Március 15-én (vasárnap) nem kerül megrendezésre az önkormányzati Kossuth téri ünnepség és a múzeumi kísérő rendezvény sem.

Aki mégis szeretné leróni tiszteletét az ünnep alkalmából, az valamennyi helyszínen egyéni koszorúzással teheti azt meg, mint ahogy a város vezetése is élni fog ezzel a lehetőséggel.

Kérjük az érintettek megértését!