A kapufákért egy pontot adtak - Döntetlent játszott a Szpari a Budafok ellen

Jv: Hanyecz Bence (Medovarszki János, Horváth Róbert)

Nyíregyháza: Hegedűs - Szokol, Papucsek, Jánvári, Galambos(Nemes 84.), Márkus, Paku, Sztankó (Szabó B. 77.), Hamed(Vass 63.), Pócsik(Novák 84.), Zamostny
vezetőedző: Feczkó Tamás

Budafok: Horváth A. - Margitics, Adorján, Jagodics, Fótyik, Soltész, Filkor, Kotula(Kalmár 66.), László(Zuigeber 66.), Szabó M.(Ihrig-Farkas 66.),, Kovács D.
vezetőedző: Csizmadia Csaba

1. perc A vendégek kezdik a mérkőzést.
3. perc Zamostny fordult be Hamed passza után, Horváth védett.
14. perc Pócsik indult el ígéretesen, beadása után Jagodics mentett.
20. perc Szabó lőtt a bal oldalról 14 méterről, nagyot védett Hegedűs.
28. perc Hamed beadása ment el a kapu előtt keresztbe.
29. perc Pócsik tört be két jó csellel a 16-oson belülre, de a lövés előtt mentettek a védők.
32. perc Márkus lőtt 18 méterről, de Soltész blokkolt.
38. perc Paku lőtt hatalmas erővel, a kapus a felső lécre tolta a labdát, onnan pattant ki.
40. perc Soltész lövése ment mellé.
41. perc Kotula kapott sárga lapot.
43. perc Paku lőtt újból 16 méterről alig mellé.
45. perc Márkus kapott sárga lapot.

48. perc Újabb kapufa, Szokol beadása után Hamed fejelt, a jobb oldali kapufa mentette meg a Budafokot.
49. perc Újabb  nagy helyzet, ezúttal Pócsik beadása után Hamed lőtt, nagyot védett a kapus.
50. perc Hamed lőtt mellé 18 méterről.
51. perc Papucsek és Jánvári is sárga lapot kapott. Kovács szabadrúgása szögletre pattant.
53. perc Újból Hamed lőtt egy szöglet után, ezt is fogta Horváth.
56. perc Sztankó kapott sárga lapot.
65. perc Galambos bombáját ütötte ki Horváth, Zamostny ismétlése mellé ment.
71. perc Pócsik elől Horváth szedte fel a labdát kivetődve.
74. perc Kovács kapott sárga lapot, majd Zuigeber lövése pattant ki .
82. perc Nagy helyzet, Hegedűs passzolta el a labdát, Ihrig-Farkas lőtt, de Papucsek mentett.
89. perc Soltész lőtt mellé.
91. perc Egy szöglet után hazai lövések, de blokkoltak a budafokiak.
Vége a mérkőzésnek, nem született gól.

Feczkó Tamás: - Nagy taktikai csata folyt egy mély talajú pályán. A második félidőben több helyzetünk is volt, kétszer a kapufát találtuk el, de be kellett érnünk az egy ponttal.

Csizmadia Csaba: - Mindkét csapat előtt adódott lehetőség, a Nyíregyházának két kapufája is volt, nekünk ziccerünk. Úgy érzem ennek tükrében igazságos döntetlen született. Örülök, hogy kapott gól nélkül hoztuk le a találkozót.