A hétvégén ismét kisállatbörze lesz Nyíregyházán!

A NYÍRVV Nonprofit Kft. 2023. november 12-én ismét KISÁLLATBÖRZE rendez a Fokos utcai Piactéren.  Minden hónap második vasárnapján 6 és 14 óra között várja az érdeklődőket a KISÁLLATBÖRZE Nyíregyházán, a Fokos utcai Piactéren.

A korábbi börzéket hatalmas érdeklődés övezte, ezért minden hónap második vasárnapja biztosítanak lehetőséget arra, hogy városunkban is hagyománnyá váljon a találkozó. A kis kedvencek mellett megtalálható minden olyan eszköz is, amely a kisállat- és díszállattartáshoz szükséges körülmények megteremtéséhez elengedhetetlen.

A vásárlók részére a belépés díjtalan!

Az árusok részére 300 Ft-ért biztosítanak kulturált értékesítési lehetőséget.

Felhívják a figyelmet, hogy a kisállatok értékesítéséhez szakhatósági engedélyek megléte szükséges! Kutyák esetében chip és oltások megléte kötelező!

Az Esélycentrummal szemben elhelyezkedő Kertvárosi Piacon több mint 6000 m2-es területen 20 db asztalból álló fedett árusítási hely áll rendelkezésre, továbbá több mint 300 autó tud díjmentesen parkolni.

Önt is várják minden hónap második vasárnapján 6 és 14 óra között a KISÁLLATBÖRZÉN!