Már Bukarestben a röplabdások

 Igazi nemzetközi csapat lesz a Fatum Nyíregyháza következő ellenfele a CEV Challenge Kupában. A CSM Bukarestben amerikai, japán, francia, brazil, horvát és román játékosok alkotják a keretet.  Erős csapattal találkoznak szerdán a mieink. A román együttes tavaly a kupában ötödik, a bajnokságban hetedik helyen zárt. Idén eddig remekül szerepelnek a bajnokságban. 

Ami a Fatum Nyíregyházát illeti, a csapat bár vereséget szenvedett Kaposváron, jó formában várhatja a Challenge Kupa találkozót. A keret tagjai megérkeztek Bukarestbe. 

A következő mérkőzésekkel kapcsolatos hír, hogy változhat a Vasas elleni bajnoki időpontja, mivel az M4 Sport közvetítésre jelölte ki a mérkőzést, így a tervezettnél egy nappal korábban, november 23-án 20 órakor lehet a találkozó Budapesten.